Zmluvné podmienky

Obchodné podmienky

 Priamo z Vášho domova, práce si môžete pohodlne vybrať z našej ponuky. Sme otvorení nonstop.
Nie je stanovené žiadne minimálne objednávacie množstvo.

Platenie, doprava

Vieme, že bezpečnosť je veľkým problémom pre mnoho našich zákazníkov, preto používame WorldPay ako náš on-line platobný systém. WorldPay používa up-to-the-minute Secure Sockets Layer (SSL) technológiu, ktorá znamená, že všetky transakcie uskutočnené kreditnou kartou sú úplne bezpečné a šifrované, aby bola zaistená maximálna ochrana. Vaše platobné údaje nie sú uložené na internete.

Bezhotovostná platba
Vieme, že bezpečnosť je veľkým problémom pre mnoho našich zákazníkov, preto dávame prednosť platbe cez Pay Pal  ako náš on-line platobný systém. 

Ďalšia možnosť je platba prevodným príkazom – tovar zaplatíte na základe predfaktúry, ktorú vám zašleme po objednávke  e-mailom. Zásielku odosielame až po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet.Pri bezhotovostnej platbe poštovné účtujeme do výšky 1.50€. 

Dobierka, zaslanie poštou

Vami vybraný tovar Vám môžeme zaslať na dobierku poštou
Zásielky s tovarom posielame vo väčšine prípadov ako doporučený list I. alebo II. triedy. Ak nie je spresnené, uvažuje sa list II. triedy s dobierkou. Zásielky s hmotnosťou nad 1 kg posielame ako balík.Cena za zásielku dobierkou 2,50€

 

Osobný odber a platba v hotovosti

Osobný odber a platba v hotovosti je možná v rámci Bratislavy po predchádzajucom dohodnutí cez e-mail arttoday@azet.sk

 

Zásielky do krajín EU

Pri zásielkach do krajín EU je platba možná len prevodom alebo cez Paypal.Cena za takúto zásielku je 3,70€ 

 

Zrušenie nákupu
Ak Vám tovar z ľubovoľného dôvodu nevyhovuje, máte pravo, podľa § 12, zákona 108/2000 Z.z., vrátiť ho do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru, alebo môžete požiadať o jeho výmenu za iný tovar.  Tovar nám zašlite poštou ako doporučenú zásielku. Zásielky vrátené formou dobierky neakceptujeme.
Dbajte prosím na to, aby ste tovar vrátili nepoškodený, v pôvodnom množstve a v originálnom obale. Zároveň Vás žiadame, aby ste k tovaru priložili faktúru alebo jej kópiu, Vaše meno a adresu. V prípade, že dodržíte všetky uvedené podmienky, peniaze za výrobok Vám obratom vrátime poštovou poukážkou alebo na Váš účet. Náklady na vrátenie tovaru znáša spotrebiteľ.

Reklamácie
Vyššie uvedený postup platí aj v prípade, že reklamujete chybný alebo poškodený tovar. V tomto prípade je však nevyhnutne uviesť druh poškodenia, chyby.  Náš e-shop zodpovedá v rámci zodpovednosti za chyby predanej veci. Práva vyplývajúce zo zodpovednosti za chyby nemôže uplatňovať ten, na koho bol tovar zmluvne prevedený kupujúcim. K účinnému uplatneniu práva zo zodpovednosti za chyby je nutné, aby kupujúci v záručnej dobe písomne oznámil chyby, ktoré tovar má, resp. uviedol, ako sa chyby prejavujú a uplatnil právo, ktoré požaduje v súlade s Občianskym zákonníkom (napr. na opravu veci, výmenu veci). Kupujúci je povinný reklamovaný tovar odovzdať kompletný, nepoškodený a podľa možnosti v originálnom balení. Ak ide o chybu, ktorá braní tomu, aby sa tovar mohol užívať ako bezchybný, má spotrebiteľ právo na výmenu tovaru.

Zrušenie objednávky
Objednávku je možné zrušiť bez poplatku, najneskôr do odoslania tovaru. Všetky zrušenia objednávky vybavujeme e-mailom, prípadne SMS na tel. č.: 0911 236417.

Záruka
Na nami zasielaný tovar poskytujeme štandardnú 24-mesačnú záruku na výrobné chyby. V tomto prípade slúži faktúra zároveň ako doklad o záručnej lehote. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru. Pri predaji e-mailovou objednávkou sa dňom prevzatia tovaru rozumie deň, kedy kupujúci prevzal tovar na pošte alebo kuriérom.

Predávajúci sa zaväzuje
Dodať správny druh a množstvo tovaru, tak ako bola uvedená v čase objednávky, na základe objednávky zákazníka v dohodnutej cene. Adekvátne zabaliť tovar. Odoslať tovar v dohodnutej lehote. Vystaviť faktúru. Ak nie je priložená faktúra v balíku, pošleme Vám ju v elektronickej podobe na Váš mail.

 

Kupujúci sa zaväzuje
Prevziať objednaný tovar. Zaplatiť za objednaný tovar dojednanú cenu.

Predávajúci nenesie zodpovednosť
Za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou, resp. expresnou zásielkovou službou. Prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku ľubovoľného obmedzenia, prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.

Klasická predajňa
E-shop nemá klasickú kamennú predajňu

 Napíšte nám.  Vaše otázky, pripomienky a spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Pre čo najrýchlejšiu odpoveď na Vaše otázky  na adresu arttoday@azet.sk
 

 

Veľkoobchodná spolupráca:
V prípade záujmu nás kontaktujte na arttoday@azet.sk